Başkanın Mesajı

İç Anadolu Kariyer Fuarı

Geleneksel hale getirerek bu yıl 4.sünü düzenlediğimiz KTO Karatay Üniversitesi Kariyer ve Gelişim Zirvesi’nde, sektörün birbirinden değerli temsilcilerini öğrencilerimizle buluşturacak olmanın heyecanı içerisindeyiz.

Konya Ticaret Odası’nın kurmuş olduğu ve “İş Hayatına Açılan Kapı” sloganıyla yoluna kararlılıkla devam eden üniversitemiz, iş dünyasının ihtiyaç duyduğu nitelikli, girişimci, Sektör Danışmanlığı Projesi ile tecrübesi olan mezunlar vermektedir.

1,8 milyar dolar ihracatı ve 30 binin üzerindeki KOBİ’si ile Anadolu’nun üretim üssü olan Konya’da böyle bir etkinliğin düzenleniyor  olması bizlere ayrı bir sevinç vermektedir. Ayrıca, bu yılki etkinliğin Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı tarafından Bölgesel Kariyer Etkinliği olarak belirlenmesi de zirveye ayrı bir anlam katmıştır. Her yıl içerik ve katılım düzeyinde daha fazla büyüyen Kariyer ve Gelişim Zirvesi’nde, KTO Karatay Üniversitesi’nin beşerî yapısı ve farklılıkları, katılımcılarımızla buluşmakta ve karşılıklı önemli networkler oluşmaktadır.

Bu bağlamda, İç Anadolu Kariyer Fuarı’nda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, selam ve muhabbetlerimi sunarım.


Selçuk ÖZTÜRK
KTO Karatay Üniversitesi
Mütevelli Heyeti Başkanı